Puchar Polski - GTS Mokry Dwór - GKS II Kolbudy 2:5 - GRAMY DALEJ !

W meczu drugiej rundy pomorskiego Pucharu Polski GKS II Kolbudy pokonał na wyjeździe GTS Mokry Dwór 5:2 (4:0) i awansował do kolejnej rundy.

Było to zdecydowanie łatwiejsze spotkanie niż przed kilkunastoma dniami. Przewaga GKS-u nie podlegała dyskusji. Już w 10 minucie Michał Szulta otworzył wynik spotkania, po asyście Adriana Skierki. Pięć minut później wynik po prostopadłym dograniu Szymona Kupniewskiego podwyższył Maciej Maliszewski. W 22 minucie przewaga GKS-u wynosiła już trzy gole. Asystą popisał się... bramkarz Wojciech Góra a drugiego gola zdobył Maciej Maliszewski. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę w tym meczu dołożył Michał Szulta i po pierwszej połowie było aż 4:0 !

Druga połowa również zaczęła się od gola dla Kolbud. Po ładnej, indywidualnej akcji gola strzałem do pustej bramki zdobył Maciej Maliszewski, który w ten sposób skompletował hat-tricka. Gospodarze potrafili odpowiedzieć golami z rzutu wolnego i rzutu karnego ale na więcej nie było ich stać.

GKS II odniósł więc pewne zwycięstwo i awansował do kolejnej rundy. W niej spotkamy się ze zwycięzcom meczu Unia Tczew - KP Sopot.

GTS Mokry Dwór - GKS II Kolbudy 2:5 (0:4)