GKS II Kolbudy - Korona Cedry Małe - zapowiedź meczu.

Po reprezentacyjnej przerwie, w której meczach udział brało sześciu naszych zawodników, w najbliższy weekend wracamy na ligowe podwórko. W sobotnie popołudnie formę naszych reprezentantów sprawdzi Korona Cedry Małe.

Rywale rundę rewanżową zaczęli od niespodziewanego zwycięstwa w Różynach 3:1. Przed tygodniem ich forma nie była jednak równie wysoka i domowe spotkanie z GKS-em Żukowo zakończyło się remisem 1:1. W obecnym sezonie po siedemnastu kolejkach plasują się na siódmej pozycji odnotowując pięć zwycięstw, dwukrotnie remisując i ośmiokrotnie schodząc z boiska jako pokonani.

W rundzie jesiennej na boisku w Cedrach nasza drużyna wygrała 2:1. Bramki dla kolbudzkiej husarii w tym trzecim z rzędu jesiennym zwycięstwie zdobywali Dariusz Borkowski i Łukasz Boroń. Szczególnie drugi gol był niespotykanej urody. Kilka minut po wejściu na plac gry, Łukasz zabawił się w Tomasza Hajtę i przelobował bramkarza z połowy boiska. Ptaszki ćwierkają że bramkę honorową dla Korony strzelił fenomenalnym wolejem od poprzeczki Kamil Góra, ale technologia goal-line nie potwierdziła tych doniesień i ostatecznie gol został zapisany najskuteczniejszemu w tym sezonie zawodnikowi gospodarzy.

GKS II po remontadzie na początku wiosny, w minionej kolejce tylko zremisował na wyjeździe z KS Sulmin, prezentując w obronie większe dziury niż przy remontowanej "siódemce" w Cedrach. Gra w obronie, nie tylko obrońców, ale i całego zespołu może niepokoić. W dwóch meczach rywale trafiali do naszej siatki pięciokrotnie, a gdyby nie interwencje goalkeepera mogło być ich więcej. Na szczęście w grze do przodu wszystko wygląda już dobrze. Siedem strzelonych do tej pory goli to dobry dorobek, a warto podkreślić, że zespół w ofensywie nie pokazał jeszcze wszystkiego, co potrafi.

Po raz pierwszy wiosną mecz rozegramy w naszej twierdzy przy ulicy Polnej. Po inauguracji na sztucznej nawierzchni PG i zeszłotygodniowym meczu wyjazdowym, tym razem ugościmy rywali na kolbudzkim lotnisku im. Charlesa De Gaulla. Jest to znakomita okazja dla naszych kibiców, którzy dzięki ładnej pogodzie mają okazję pobić rekord frekwencji. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę - 1 kwietnia. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 16:00

Do boju!