Puchar Polski - 3 runda - GKS II Kolbudy - Start Mrzezino

Już jutro o godzinie 16:00 na Parc des Princes w Kolbudach rezerwy GKS-u podejmą przedstawiciela gdańskiej grupy klasy okręgowej - Start Mrzezino. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach trzeciej rundy pomorskiego Pucharu Polski.

Podopieczni Pawła Cisewskiego do tego etapu rozgrywek awansowali kosztem GTS-u Mokry Dwór, które pokonali 5:2. Z udziału w pierwszej rundzie kolbudzianie byli zwolnieni.

Zespół Startu Mrzezino na tym etapie dopiero rozpoczyna przygodę z tegoroczną edycją pucharu. Aktualną formę zespołu mogą przedstawiać jedynie wyniki spotkań ligowych. W rozgrywkach klasy okręgowej Start zdobył tylko trzy punkty w sześciu rozegranych spotkaniach. W miniony weekend rywale polegli na własnym boisku zespołowi z Kamienicy Królewskiej aż 0:10 !

Nie oznacza to jednak w żadnym stopniu, że mecz będzie łatwy. Pamiętajmy, że drużyna Startu gra ligę wyżej a naszemu zespołowi również zdarzyła się chwila przestoju, którą w miniony weekend wykorzystała Wietcisa Skarszewy. Zapowiada się bardzo ciekawy, wyrównany mecz. Wszystkich sympatyków zapraszamy w środę o godzinie 16:00 na stadion w Kolbudach.