Potok w grupie II - liga zostanie powiększona.

Jak informowaliśmy wcześniej spadkowicz klasy okręgowej - drużyna GSS Potok Pszczółki otrzymała ostatecznie licencję uprawniającą do gry w klasie A.

Ekipa nowego trenera - Łukasza Witka - została dokoptowana do grupy II jako 15 drużyna. Sezon rozpocznie z 4 ujemnymi punktami. Taką decyzję podjął zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Decyzja ta ma swoje konsekwencje dla pozostałych drużyn w tej lidze. Opracowany bowiem musi zostać nowy terminarz a dodatkowo w każdej kolejce zmuszona do pauzowania będzie jedna drużyna. Do rozegrania będzie liczba 28 kolejek, a nie jak pierwotnie planowano - 26. Zmusi to kluby do rozgrywania większej ilości meczów w środku tygodnia, a pamiętać należy, że duża część zespołów bierze również udział w rozgrywkach Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że do inauguracji sezonu pozostało już tylko 18 dni..