Plan przygotowań - ZIMA 2017

Po konsultacjach merytoryczno - szkoleniowych, które podczas zagranicznego stażu odbył trener GKS-u Paweł Cisewski ogłoszony został plan przygotowań do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017.

Treningi rozpoczynamy 1 lutego o godzinie 19:00 na zmodernizowanym obiekcie przy ul. Polnej w Kolbudach. Na sobotę, 4 lutego zaplanowana została wewnętrzna gierka treningowa wraz z ważeniem i badaniami wydolnościowymi na podstawie których zostanie przydzielony indywidualny cykl przygotowań poza jednostkami treningowymi.

W okresie przygotowawczym drużyna rozegra przynajmniej pięć gier kontrolnych. Rywalami będą zespoły GTS Rusocin (11/12.02), Wybrzeże Gdańsk (18/19.02), Orzeł Straszyn (25/26.02), Olimpia Osowa (ew.Karlikowo Sopot 4/5.03) oraz Czarni Pruszcz Gd JS (11/12.03).

Wszystkich zainteresowanych grą dla naszej drużyny proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny z władzami drużyny.W przypadku braku posiadania urządzeń mobilnych zapraszamy bezpośrednio na trening :)