Bliskie spotkanie z Andrzejem - zapowiedź meczu z Osiczanką Osice.

Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się inauguracyjnym zwycięstwem w meczu z Mokrym Dworem a już dzisiaj przyszedł czas na zapowiedź ostatniej kolejki rundy jesiennej. Drużyna GKS-u mimo bardzo niewygodnego rywala spróbuje zakończyć rundę w taki sam sposób jak ją zaczęła - zwycięstwem.

Naprzeciw nam staje drużyna Osiczanki Osice. Zespół ten, z którym rywalizujemy od trzech sezonów potrafiliśmy pokonać tylko raz - półtora roku temu. W minionym sezonie dwukrotnie schodziliśmy z boiska pokonani. Najpierw ulegliśmy u siebie 0:2 a w rundzie rewanżowej gospodarze rozbili nas 3:0.

Obecne rozgrywki są dla naszego ostatniego rywala wyjątkowo trudne. W dotychczasowych meczach zdobyli tylko dziesięć punktów i zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Na taki dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, cztery remisy i aż siedem porażek. Oprócz LZS-u Więckowy jest to drużyna z największą liczbą straconych bramek. Rywale pokonywali bramkarza Osiczanki aż 46-krotnie.

Na drugim biegunie znajduje się nasza drużyna, który na ten moment rozgrywa najlepszy sezon w historii występów w tej klasie rozgrywkowej. W trzynastu meczach zdobyliśmy 22 punkty odnosząc siedem zwycięstw, remis i ponosząc pięć porażek. Gdyby sprzyjało nam trochę więcej szczęścia dorobek ten mógł być jeszcze lepszy. Dysponujemy czwartą obroną ligi - tracąc dotychczas 22 gole. Pojawia się więc niebywała okazja by wreszcie przeciwstawić się Osiczance i zakończyć rundę z kompletem punktów.

Bez względu na wynik jutrzejszego spotkania rundę jesienną na pewno zakończymy na piątym miejscu w tabeli. Stało się tak po dzisiejszej porażce Amatora Kiełpino z Potokiem Pszczółki. Przedsezonowe założenia zostały wiec wykonane. Piąte miejsce było celem naszej drużyny przed pierwszym gwizdkiem sezonu 16/17. Jutrzejszym meczem nie musimy więc nic udowadniać - cieszmy się grą i zakończmy ten rok przekonującym zwycięstwem. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 13 na boisku w Kolbudach.

Do boju!!