TRANSFERY 2016/2017

Sezon 2016/2017 rusza już w najbliższy weekend. W ciągu letniego okienka transferowego klub pozyskał sześciu nowych zawodników. Pięcioro dotychczas grających zostało pożegnanych. Na łamach naszego serwisu prezentujemy wzmocnienia i podajemy ostateczny skład osobowy, który będzie walczył o punkty w tym sezonie.

PRZYBYLI:

Mirosław Grzegorczyk – OBROŃCA - ur. 4 kwietnia 1985r. Ostatnio występował w zespole GKP Wybrzeże Gdańsk. Wcześniej grał m.in. w KP Sopot, GTS Rusocin i Olimpii Osowa.

Adrian Skierka – OBROŃCA – ur. 28 lipca 1998r. Pozyskany z zespołu GKS Żukowo

Szymon Kupniewski – POMOCNIK – ur. 21 października 1985r. Pozyskany z wolnego transferu, Wcześniej reprezentował m.in. barwy Oruńskiego KP, Motławy Suchy Dąb, Olimpii Osowa i GTS Rusocin.

Maciej Maliszewski – POMOCNIK – ur. 31 stycznia 1996r., Pozyskany z zespołu Olimpia Osowa. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Olimpicu Gdańsk.

Łukasz Boroń – NAPASTNIK – ur. 26 sierpnia 1992r. Pozyskany z zespołu Jaguar Gdańsk. Wcześniej występował m.in. w Jaguarze Kokoszki i Salosie Gdańsk

Dariusz Borkowski – NAPASTNIK – ur. 3 kwietnia 1976r. Pozyskany z zespołu GKS Kowale. Były zawodnik m.in. Korony Żelistrzewo.

ODESZLI:

Adam Pastuszka – Sporting Leźno

Tomasz Jesiołowski – Orzeł Straszyn

Patryk Kiersznik – wolny transfer

Kamil Król – wolny transfer

Michał Lipski – wolny transfer

Zawodnikom dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.

Kadra GKS II Kolbudy na sezon 2016/2017:

Bramkarze: Patryk Cisewski, Kamil Bieniewicz

Obrońcy: Rafał Stencel, Patryk Grabowski, Michał Groszek, Dariusz Stasiuk, Arkadiusz Romankiewicz, Łukasz Naczk., Adrian Skierka, Mirosław Grzegorczyk, Szymon Bork

Pomocnicy: Kamil Góra, Kamil Krużewski, Grzegorz Silicki, Patryk Erdmann, Grzegorz Złomańczuk, Paweł Jasik, Adrian Arent, Maciej Maliszewski, Szymon Kupniewski,

Napastnicy: Dawid Groszek, Michał Szulta, Dariusz Borkowski, Łukasz Boroń, Adrian Abakumow, Wojciech Góra.

Sztab szkoleniowy: Paweł Cisewski – trener, Wojciech Góra – kierownik, Michał Wysocki – fizjoterapeuta, Tadeusz Wysocki - fizjoterapeuta