SPARING - GKS II KOLBUDY - WYBRZEŻE GDAŃSK 4:3 (1:2)

W swoim drugim meczu kontrolnym tej zimy piłkarze GKS II Kolbudy pokonali żużlowców Gdańskiego Wybrzeża 4:3 (1:2)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szymon Kupniewski po asyście Dawida Alaby, Dawid Alaba Groszek po asyście zawodnika testowanego, Grzegorz Złomańczuk oraz Łukasz Boroń, który głową skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Grzegorza Silickiego.

Drużyna zagrała w składzie - Robakowski (test) - Grabkowski (test), Grzegorczyk, Arent, M.Groszek - Silicki, Krużewski - Złomańczuk, Kupniewski, Erdmann - D.Groszek oraz Zając (test), Boroń, W.Góra

Kolejny mecz kontrolny już w najbliższy weekend a tymczasem zapraszam na trening, który odbędzie się w środę o godz. 20:15 na Orly Stadium w Kolbudach.