SPARING - GKS II KOLBUDY - KARLIKOWO SOPOT 6:7 (2:4)

Jako, że ostatni sparing naszej drużyny obywał się na stadionie rugby Ogniwa Sopot nie mogło zabraknąć w nim hokejowego wyniku. Za nami radosny futbol, z którego z lepszym wynikiem wyszła drużyna gospodarzy.

Wynik 7:6 najlepiej odzwierciedla wydarzenia, które miały miejsce w sobotnie popołudnie na sztucznej nawierzchni w Sopocie. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Grzegorz Silicki, dwukrotnie Kamil Krużewski (który dodatkowo zaliczył również trzy asysty), Patryk Erdmann, Łukasz Boroń oraz Kamil Góra.

Zespół zagrał w składzie: Robakowski (test) - Grabkowski (test) , Arent, Kubinowski (test), Góra K - Złomańczuk, Krużewski, Silicki, Łangowski (test) - Erdmann, Boroń oraz Góralski, Grzegorczyk

W tygodniu dwie jednostki treningowe - W poniedziałek o 20:30 spotykamy się na sztucznej nawierzchni Politechniki Gdańskiej oraz w środę o 20:15 na Orly Stadium w Kolbudach.