GKS II Kolbudy w przyszłym sezonie zagrają w klasie A !

W dniu dzisiejszym ukazał się terminarz rozgrywek w sezonie 2016/2017. Pomimo rozczarowującego poprzedniego sezonu rezerwom GKS-u Kolbudy udało utrzymać się na na tym poziomie rozgrywkowym.

Nasza drużyna ponownie znalazła się w grupie Gdańsk II, która nie zmieniła się w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami. Awans wywalczyły KS Mściszewice, spadły Wisła Steblewo, Wisła Długie Pole oraz Amigo Przyjaźń. Ich miejsce zajęli spadkowicze z klasy okręgowej - Sporting Leźno i Amator Kiełpino oraz beniaminkowie: KS Sulmin (zwycięzca gr IV klasy B) i GTS Mokry Dwór (zwycięzca gr III klasy B).

I to właśnie z obydwoma beniaminkami w dwóch pierwszych kolejkach zmagania rozpocznie nasza drużyna. Na początek - w weekend 27/28 sierpnia gościć będziemy na boisku GTS Mokry Dwór a tydzień później - po raz pierwszy przed własną publicznością zmierzymy się z KS Sulmin.

Wstępny terminarz rozgrywek znajduje się już na naszej stronie w odpowiedniej zakładce.

Nie znany jest na razie los Potoku Pszczółki, który nie otrzymał licencji uprawniającej do startu w kolejnych rozgrywkach, w związku z czym sytuacja kadrowa w grupie może jeszcze ulec zmianie.